Otwarte: pn-pt 07:00 -16:00

Bentley Continental GTC Mulliner - Modesta BC-05 - Full Front PPF

Bentley Continental GTC Mulliner – ukoronowanie rzemiosła związanego z kabrioletami, uznawane za kwintesencję luksusowych samochodów klasy GT. Podwójnie doładowana jednostka V8 o mocy 550 km, rozpędzająca to ogromne cabrio od 0 do 100 km/h w 4,1 sekundy. Czegóż chcieć więcej ? 💎
Odpowiedniego zabezpieczenia tej pięknej konfiguracji !
Cały proces rozpoczęliśmy od odpowiedniej pielęgnacji całego pojazdu delikatną i bezpieczną chemią od ADBL, następnie przeszliśmy do usunięcia uszkodzeń lakieru wykonanych przez salon oraz fabrykę – tak, samochód za prawie 2 miliony złotych posiadał wady w które ciężko uwierzyć ale tutaj opuścimy na to kurtynę.
Wybór zabezpieczenia jest już przetestowany przez właściciela na jego innych samochodach :
– folie PPF tam gdzie to konieczne : maska, zderzak, lampy, błotniki, rama wokół szyby czołowej, lusterka, wnęki klamek, krawędź załadunkowa bagażnika, przestrzeń progu oraz tylnego zderzaka przyjmująca uderzenia piasku spod kół, wnętrze.
– ulubiona powłoka właścicieli czyli Modesta BC-05 w połączeniu z primerem Modesta P-01 dająca obłędną szklistość, candylook, efekt hydrofobowy niedostępny dla większości powłok na rynku. Nie bez powodu klient stara się ograniczać folię PPF – po prostu uwielbia wygląd lakieru pokrytego Modestą.
– szkło, felgi, zaciski hamulcowe zabezpieczone również powłokami ceramicznymi,
– wnętrze otrzymało zabezpieczenie powłoką ochronną Modesta LPS 🛡
Finalny efekt uwiecznił niezastąpiony Łukasz Piotrowski 📸