Otwarte: pn-pt 07:00 -16:00
Odbiór auta z salonu z detailerem 1

Odbiór nowego samochodu z detailerem!

Odbiór nowego samochodu z salonu to dla wielu naszych klientów dzień w którym spełniają się ich marzenia, dla niektórych to coś nowego, dla część z nich to zwykły dzień. Ale wszystkich łączy jedna myśl – jak zadbać o moją nową inwestycję/dobro materialne. Ten proces powinien się rozpocząć jeszcze przed odbiorem samochodu.

Wszystkie samochody, bez względu na markę, docierają do salonu zabezpieczone jedynie folią ( lub wcale ). Już podczas tej podróży przywiera do nich wiele osadów metalicznych z powietrza tzw. lotna rdza. Gdy docierają do salonu są rozklejane, wówczas na lakierze tworzą się pierwsze zarysowania (pomijając te które powstają na lakierze jeszcze w fabryce po procesie polerowania/matowienia świeżego lakieru ). Następnie samochód jest myty w 90% przypadków w niewłaściwy i niebezpieczny dla lakieru sposób. Finalnie samochód jest osuszony irchą.

Połączenie tego wszystkiego daje tam nowy samochód którego lakier jest już porysowany. 99% osób kupujących nowy samochód tego nie widzi – bo sprzedawca pospiesza, bo nerwy, bo stres, bo ekscytacja nowym samochodem. Dopiero później gdy emocje opadną zobaczą te rysy kiedy będą tankować na stacji benzynowej. Wówczas światło padnie wprost na maskę samochodu a tam rysy jak pajęcza sieć. Niestety salon wtedy może się już wszystkiego wyprzeć.

Odbierz auto z fachowcem

Lata pracy z nowymi samochodami pokazały nam jak wiele osób boryka się z tym problem. Mamy na to rozwiązanie ! Usługa “ Odbiór nowego samochodu z detailerem” jest skierowana do wszystkich osób które planują odbiór nowego samochodu.

Na czym polega “Odbiór nowego samochodu z detailerem” ?

Przybywamy do wskazanego przez klienta salonu w dniu oraz godzinie odbioru. Gdy samochód zostanie przekazany klientowi, jeszcze w salonie dokonujemy pomiaru grubości lakieru aby upewnić się że pewne defekty i uszkodzenia nie zostały ukryte. Następnie specjalnym światłem inspekcyjnym sprawdzamy każdy element celem wykrycia zarysowań, zmatowień które nie są widoczne w normalnym świetle. Staramy się również odnaleźć wady fabryczne na zewnątrz jak i wewnątrz samochodu. Po przeprowadzeniu przez nas oględzin, informujemy klienta o wszystkich wykrytych wadach lub gratulujemy mu idealnego samochodu.

Co gdy samochód okaże się porysowany lub uszkodzony ?

W takich przypadkach razem z klientem pokazujemy wszystkie te uszkodzenia osobie wydającej samochód. W większości przypadków salon jako rekompensatę oferuje klientowi darmowy serwis, przegląd, dodatkowe opcje, usługi lub pokrywa koszt naszej pracy aby doprowadzić lakier do idealnego stanu.

Co po odbiorze samochodu ?

Naszym klientom zawsze oferujemy przewiezienie nowego samochodu na lawecie do naszego studio, aby uniknąć możliwych uszkodzeń lakieru podczas dojazdu z salonu. Wykonujemy wówczas przygotowanie samochodu do zabezpieczenia oraz korektę uszkodzeń fabrycznych jeśli lakier tego wymaga. Finalnie zabezpieczamy kompleksowo pojazd topowymi powłokami ceramicznymi lub/oraz foliami ochronnymi PPF.

Jaki jest koszt odbioru auta z detailerem?

Jeżeli samochód zostaje po odbiorze przewieziony do nas na kompleksowe zabezpieczenie powłokami ochronnymi powyżej kwoty 2500 zł netto – usługa jest bezpłatna. Jeżeli klient nie chce zabezpieczać samochodu lub decyduje się na tańsze zabezpieczenie pojazdu – wówczas jest to koszt 400 zł netto.