Otwarte: pn-pt 07:00 -16:00

Peugeot 3008 - prosto z salonu, ale już z rysami

Peugeot 3008 - prosto z salonu, ale już z rysami 1

Peugeot 3008 – kolejny kompleksowo zabezpieczony przez nas samochód w tym miesiącu

Pomimo przebiegu 100 kilometrów, francuski SUV wymagał kilkunastu godzin spędzonych przez nas z maszynami polerskimi w celu usunięcia ogromu rys które pokrywały każdy element nadwozia. Wielu klientów widząc rysy na swoich nowych samochodach odebranych dopiero co z salonu pyta nas skąd się one biorą. Powodów może być wiele – główną przyczyną jest zła metodyka przygotowywania samochodu do wydania (czyt. złego mycia). Również samochody które przed sprzedażą stały w salonie albo na jego parkingu, pokryte z czasem kurzem oraz brudem, były wielokrotnie myte, lub co gorsza przecierane suchą ”szmatą”.

Dlaczego usuwamy te zarysowania? Ponieważ sumienie nie pozwala nam ich zostawić pod powłoką  – oczywiście najważniejszym powodem jest to, że lakier zabezpieczamy po to aby go chronić możliwe jak najlepiej między innymi przed zarysowaniami. Dlatego przed zabezpieczeniem doprowadzamy lakier do stanu idealnego

Peugeot został zabezpieczony poprzez aplikację powłok ceramicznych na :

– lakier,

– felgi,

– szyby.

Dodatkowo słupki w czarnym połysku zostały pokryte folią PPF przez Wrap Collabo. Wnętrze zabezpieczyliśmy dedykowanymi preparatami.

Jak uchronić się przed dodatkowymi kosztami spowodowanymi rysami na nowym aucie? Wystarczy skorzystać z naszej usługi ”Odbiór nowego samochodu z detailerem” !  Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie WWW.