Otwarte: pn-pt 07:00 -16:00

Renault Austral Esprit Alpine - Full Body PPF - Modesta BC-X

Coraz więcej na rynku mamy samochodów z lakierem matowym. Niestety 90% nabywców pojazdów z tym wykończeniem nadwozia nie zdaje sobie sprawy z tego jakie to niesie za sobą konsekwencje. Jakiekolwiek uszkodzenie tego lakieru takie jak zarysowanie, otarcie, odpryski nie są możliwe do usunięcia/ukrycia. Wówczas zostaje jedynie lakierowanie, ale i tutaj mamy problem – często trzeba lakierować elementy sąsiadujące, bo lakiernik nie ”wycieniuje” na boki aby zgubić różnice w kolorze.
Najlepszym rozwiązaniem dla takich samochodów są folie ochronne PPF 🛡️ w wykończeniu matowym. Są w stanie przyjąć na siebie wiele uszkodzeń, nawet otarć parkingowych. Ta forma zabezpieczenia daje nam święty spokój w codziennym użytkowaniu – a to dla wielu osób jest bezcenne 💰
Takiego samego zdania są Właściciele Renault Austral🇫🇷 którego całościowym zabezpieczeniem foliami ppf zajęliśmy się kilka tygodni temu. W zależności od wykończenia elementów użyliśmy folii matowej oraz w połysku. Aby ukryć wszystkie możliwe krawędzie folii klient zdecydował się na opcje indywidualną, czyli dostosowanie folii do elementów jak materiał na garnitur szyty na miarę – bez żadnych formatek.
Finalnie wszystkie zewnętrzne powierzchnie folii, lakieru, szyb oraz felg pokryliśmy powłokami Modesta o wartości ponad 3000 zł, które w opcji Full Body PPF klient otrzymuje GRATIS !