Otwarte: pn-pt 07:30 -16:30

VOLVO XC90 R-Design - zabezpieczenie powłokami, auta prosto z salonu

VOLVO XC90 R-Design - zabezpieczenie powłokami, auta prosto z salonu 1

Volvo XC90 R-Design 🇸🇪 to kolejny w pełni zabezpieczony samochód przez nasze krakowskie collabo Pro Car Detailing&Wrap Collabo . Volvo dostało wszystko co najlepsze, bez żadnych kompromisów. Proces rozpoczęliśmy od odbioru SUV’a z salonu razem z właścicielem. Następnie przywieźliśmy samochód bezpiecznie na lawecie prosto do naszego studio gdzie przystąpiliśmy do pierwszego mycia samochodu wraz z dekontaminacją. Po dokładnych oględzinach, usunęliśmy wszystkie zarysowania oraz zmatowienia powstałe w fabryce jak i podczas transportu do salonu.

Kolejnym etapem była aplikacja folii ochronnej XPEL Ultimate Plus przez WrapCollabo. Dodatkowo dach oraz dyfuzor otrzymały czarny połysk Oracal. Wisienką na torcie była aplikacja folii STEK Shade na lampy tylne. Panowie nie mogli pominąć również szyby czołowej – została ona zabezpieczona folią Clearplex, co uchroni ją przed odpryskami.

Finalnym etapem była aplikacja powłok szklanych Modesta na każdym elemencie :

folię PPF oraz vinyl na całej karoserii zabezpieczyliśmy powłoką szklaną z najwyższej jakości nanocząsteczkami tytanu czyli Modesta BC-04,

felgi otrzymały powłokę Modesta BC-06 która jest odporna na temperatury rzędu 1300 stopni Celsjusza,

szyby otrzymały dedykowaną powłokę do szyb czyli Modesta EGC,

tapicerkę skórzaną zabezpieczyliśmy niezawodnym Colourlock’iem,

pozostałe elementy plastikowe wewnątrz Volvo otrzymały ochronę preparatem z nanocząsteczkami srebra które blokują rozwijanie się bakterii na ich powierzchni.

Volvo to kolejny książkowy przykład zabezpieczenia samochodu w najlepszy dostępny na światowym rynku sposób !

Pragniesz dla swojego samochodu wszystkiego co najlepsze ? Znajdziesz to przy ulicy Romanowicza 19A w Krakowie !